Nasza wizja

Nie boimy się nowości i innowacji pedagogicznych. Idąc z duchem czasów, pragniemy wspierać dzieci w rozwijaniu kluczowych umiejętności: szacunku do siebie i otaczającego świata oraz wiary we własne możliwości.

Nasza Misja

Szkoła to milowy krok na drodze edukacji Twojego dziecka – naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie dziecku właściwego startu, by z pasją
i entuzjazmem odkrywało radość uczenia się.

Wierzymy w małe klasy

Małe zespoły klasowe, przyjazna atmosfera, szeroka oferta edukacyjna i szeroka gama zajęć pozalekcyjnych – to nasze pomysły na nowoczesną edukację. Nie zapominamy o zwracaniu uwagi na dobre wychowanie i poznawanie otaczającej dzieci rzeczywistości.

Bezpieczeństwo dzieci

Kluczową kwestią jest dla nas bezpieczeństwo dzieci, dlatego w budynku szkoły, na placu zabaw oraz parkingu, zamontowane są kamery, dzięki którym wiemy, co dzieje się na terenie naszej placówki.