Podróżnik

Reporter, podróżnik i eksplorator naszych czasów, który od ponad czterdziestu lat odkrywa najdalsze, najbardziej skryte zakątki świata. Organizator wypraw na całym świecie. Z zapałem dokumentujący pradawne kultury małych grup etnicznych, które pod niszczącymi wpływami naszej cywilizacji na zawsze znikają z powierzchni ziemi.

images (5)

Reporter

Do dnia dzisiejszego pozostaje aktywny w swoich profesjach. Podróżuje oraz prowadzi i organizuje wyprawy na całym świecie i na różną skalę. Nieprzerwanie pisze artykuły dla prasy polskiej i międzynarodowej.
Jacek Pałkiewicz jest członkiem rzeczywistym Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie.

images (1)

Eksplorator

Na swoim koncie ma wiele osiągnięć i wyróżnień jak: odkrycie źródła Amazonki, szkolenia kosmonautów i jednostek antyterrorystycznych, założenie pierwszej w Europie szkoły survivalu, odznaczenie prymasowskie, pełnił rolę ambasadora Mazur, i wiele innych. Odbył i zorganizował ponad 100 wypraw i podróży w różne zakątki ziemi.