After school

Klasowy Dzień Książki w kl. 3

Jak możemy przyjemnie spędzać czas? Czy książka jest przyjacielem człowieka? Jakie książki lubimy czytać? Podczas ostatniego tygodnia, odpowiadaliśmy na te i wiele innych pytań. Podczas klasowego Dnia Książki dzieci chętnie opowiadały o swoich ulubionych książkach.

Wycieczka – Zakład Zagospodarowania Odpadów ” Czysta Błękitna Kraina” w Czarnówku

Zakład Zagospodarowania Odpadów ” Czysta Błękitna Kraina” w Czarnówku Uczniowie klas I-III wzięli udział w lekcji z zakresu ekologii. Szczegółowo przypomnieliśmy sobie sposób segregacji i uświadomiliśmy jak wielki wpływ ma na naszą planetę.

Zajęcia kulinarne na j. kaszubskim w kl. 5-7

Robotyka z Jackiem Pałkiewiczem

Wiedza klas I-III o patronie szkoły wzorowa W związku z tym zadanie specjalne…wymyśl i skonstruuj przedmiot, narzędzie lub pojazd, który byłby pomocny Jackowi Pałkiewiczowi w podróżach. Wszyscy z zapałem rozpoczęli realizację zadania i sprawiło to wszystkim mnóstwo frajdy Dominowały pojazdy terenowe, kampery zwyczajne i wyczynowe,

Zajęcia kulinarne na j. kaszubskim w kl. 5-7

Podczas zajęć z j. kaszubskiego uczniowie mieli okazję przygotować kaszubskie desery. Było smacznie i wesoło.

Wieża Ciśnień w Lęborku

Wieża Ciśnień – bardzo ciekawe miejsce na mapie Lęborka !Na platformie widokowej podziwialiśmy panoramę naszego miasta, obejrzeliśmy wystawę niezwykle bogatych zbiorów archeologicznych z naszego regionu, poznaliśmy historię wieży, jej przeznaczenie oraz działanie sieci wodociągowej. Bardzo dziękujemy www.muzeum.lebork.pl .

” Ze starego coś nowego”

Szkolny konkurs ekologiczny ” Ze starego coś nowego” W nawiązaniu do tegorocznych obchodów Dnia Ziemi uczniowie naszej szkoły wykonali ekologiczne zabawki Wykonane prace pokazały bardzo duże zaangażowanie i pomysłowość wykonawców. Komisja konkursowa po bardzo długich naradach, wyłoniła 3 zwycięzców: I miejsce – Zosia Klaja, II

Kwitnący Azymut – akcja ekologiczna

Dzisiaj tj. 06.05.2022r. dzieci wraz z nauczycielami, sadziły przyniesione przez siebie sadzonki kwiatów. Celem akcji było uświadomienie naszych uczniów, jak ważną rolę pełnią kwiaty w naszym życiu. Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie w tę akcję.

Pan Poeta

Dziś naszym gościem był Pan Poeta Oj działo się Było o kurze na diecie i kaczce, która się spóźniła na randkę, bo przebierała w strojachDziękujemy Panu Poecie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku

Class Teacher Day
Art Turner, Hannah Mon, Wed, Fri