After school

Dzień Kubusia Puchatka – biblioteka zaprasza do zabawy

Dzisiaj Dzień Kubusia Puchatka! „– Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ? – Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje.” A Wy macie swoje ulubione cytaty z książki o Kubusiu Puchatku? Pani Agnieszka ze szkolnej biblioteki zaprasza do pozostawienia w komentarzach na fb ulubione cytaty. Zapraszamy! 

Dzień Babci i Dziadka tuż, tuż…

Prezenty dla kochanych babć i dziadków wykonane przez drugoklasistów- lampiony na świeczkę i wazon. Prace wykonane techniką decoupage.

Matematycznie w kl. 2

Mnożenie nie musi być nudne. Tabliczka mnożenia w formie gry, to najlepsza nauka przez zabawę. Wystarczy tylko kartka papieru, 2 kostki i coś do pisania! Ten sposób na utrwalenie mnożenia okazał się wielką frajdą dla dzieci.

Bezpieczne ferie

Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku. Ferie w woj. pomorskim trwają do 29.01.2022 r. Poniżej zamieszczamy informacje na temat bezpiecznych ferii m. in. „Poradnik bezpiecznego wypoczynku” https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/bezpieczne-ferie-zimowe–o-czym-warto-pamietac

Zajęcia świetlicowe – bezpieczne ferie

Niezależnie od tego, czy uczniowie będą wyjeżdżali na zorganizowany wypoczynek, spędzą ferie w domu lub na półkoloniach, ważne jest zachowanie podstawowych zasad i przepisów bezpieczeństwa, o których przypomnieli sobie na dzisiejszych zajęciach Świetliki.

Świetliki – Dzień Babci i Dziadka

Kalendarze 2023 w wykonaniu Świetlików to wspaniały prezent z okazji zbliżającego się dnia Babci i Dziadka.

Zajęcia biologii w kl. 7

Klasa 7 na lekcji biologii przy okazji omawiania działu dotyczącego układu krwionośnego wykonała zadanie w formie doświadczenia pt. Transfuzja krwi w szkolnej pracowni. Transfuzja krwi (przetoczenie krwi) – to zabieg polegający na przetaczaniu pewnej ilości krwi lub składników krwi. Uczniowie dowiedzieli się, że w przypadku 

Konkurs „Noc sylwestrowa” – Świetliki

Choć za oknem smutno, szaro nam pomysłów ciągle mało. Razem dużo „pracujemy”, nikt tu nie ma smutnej miny, bo my wszyscy się lubimy. Z nagród także się cieszymy no i z każdym podzielimy

Świetliki – prezenty, prezenty…

Dzieci ze świetlicy otrzymały prezent od pani dyrektor. To była miła niespodzianka. Świetliki były zachwycone. Czeka ich wiele rozgrywek. Bardzo dziękujemy.

Class Teacher Day
Art Turner, Hannah Mon, Wed, Fri
Science Morrisey, Anna Sat, Sun
Atletics Turner, Hannah Mon, Wed, Fri
Football Edison, Molley Tue, Wed, Fri
Music Smiley, Barney Tue, Wed, Thu
Art Turner, Hannah Mon, Wed, Fri