After school

“Autyzm: wiem, rozumiem, pomagam” – wyniki konkursu

Gratulujemy Julianowi z kl. 2 nagrody, a pozostałym uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Poniżej filmik z ogłoszenia wyników konkursu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom ze Spektrum Autyzmu Niebieski Skarb.

Życzenia świąteczne

Pełnych spokoju i radości Świąt Wielkanocnych, dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość życzą DYREKCJA, GRONO PEDAGOGICZNE ORAZ WSZYSCY PRACOWNICY SZKOŁY

Wyniki konkursu “Zając wielkanocny w nowej odsłonie”

Znamy już laureatów konkursu świątecznego zorganizowanego dla uczniów naszej szkoły. Na konkurs wpłynęło 16 prac. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział, a zwycięzcom gratulujemy! Nagrodzeni zostali: Anita Markowska kl. I, Jakub Buch kl. II, Zofia Fokczyńska kl. II

Ogłoszenie wyników konkursu “Zwyczaje wielkanocne z różnych stron świata”

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Zwyczaje wielkanocne z różnych stron świata”.Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła zwycięzcę. Laureatem została Zofia Klaja z klasy V. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorce nagrodzonej pracy serdecznie gratulujemy!!! Poniżej kilka zdjęć

“Zwyczaje wielkanocne z różnych stron świata”- konkurs świąteczny dla klas IV-VI

Zapraszamy wszystkich uczniów klasy 4-6 do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez naszą szkołę. Proszę zapoznajcie się ze szczegółami konkursu, które znajdziecie w regulaminie zamieszczonym poniżej. Serdecznie zapraszamy.

“Zając Wielkanocny w nowej odsłonie” – konkurs świąteczny dla klas I – II

Zapraszamy wszystkich uczniów klasy I i II do udziału w konkursie organizowanym przez naszą szkołę. Proszę zapoznajcie się ze szczegółami konkursu, które znajdziecie w regulaminie zamieszczonym poniżej. Serdecznie zapraszamy!

Jak powstaje masło?

Odpowiedź na to pytanie, najlepiej sprawdzić w praktyce. Łatwo nie było, ale efekt był bardzo zadowalający. Podczas zajęć na j. kaszubskim uczniowie ubijali masło z wielkim zapałem. Choć nie mieli czerzenczi, udało im się zrobić masło w słoiku . Po produkcji smaczna degustacja.

Zajęcia interaktywne z tabletami

Dzisiaj odbyły się pierwsze interaktywne zajęcia z nowymi tabletami na j. kaszubskim w kl. II. Dzięki nowym tabletom, jakie pojawiły się w naszej szkole, uczniowie będą mogli przyswajać i utrwalać nowe wiadomości w sposób inny niż dotychczas. Taka forma pracy na zajęciach z pewnością przysłuży

Przygoda z lekturą w kl. 2

Z ciekawością przeczytaliśmy lekturę Justyny Bednarek pt. “Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” Uczniowie wykonali pacynki dziesięciu skarpetek – bohaterów omawianej lektury. Każdy z uczniów doskonale znał historię swojej skarpetki i chętnie o niej opowiadał.

Class Teacher Day
Art Turner, Hannah Mon, Wed, Fri