+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Już niebawem 15 grudnia, o godz. 17.00 wszyscy spotkamy się w Azymut Mosty Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jacka Pałkiewicza na „Koncercie Zimowym” ❄️🎄❄️. Dzięki wspaniałej inicjatywie Rodziców, podczas koncertu, odbędzie się również Świąteczny Kiermasz, na który już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy. Zebrane pieniążki zostaną w całości przeznaczone na defibrylator AED, który będzie służył społeczności szkolnej i okolicznym mieszkańcom. Dodatkowo w programie: kawiarenka oraz kącik fotograficzny FIGAFOTO. Serdecznie zapraszamy na ten magiczny wieczór.

Comments are closed.