+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Akcja charytatywna „Prezent od serca”

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Serdecznie zapraszamy społeczność szkolną do włączenia się w akcję organizowaną przez przedszkole „Michałkowo” ☃️❄️

W ramach projektu edukacyjnego

” Książka (dla) Przedszkolaka” postanowiliśmy wesprzeć małych pacjentów oddziałów Kardiologii i Kardiochirurgii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Razem z wolontariuszką fundacji COR INFANTIS p. Julią Żółtowską przeprowadzimy zbiórkę świątecznych upominków dla dzieci z wadami i chorobami serca, które najbliższe Święta spędzą w szpitalach 💔

Akcja charytatywna rozpocznie się już w najbliższy piątek tj. 18.11 i portrwa przez tydzień. Szczegóły zbiórki na plakacie poniżej, a dodatkowych informacji udzielać będą p. Małgosia Zielińska (gr. Jeżyki) oraz p. Tatiana Czechowicz (gr. Biedronki).

Przyniesione rzeczy będą mogli Państwo zostawić w specjalnie oznakowanych miejscach na terenie Przedszkola oraz SP ” Azymut”.

Zachęcamy do udziału w akcji ❣️

Comments are closed.