+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Akcja charytatywna – Szlachetna Paczka

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Dzisiaj na ręce Pani Dyrektor trafiło podziękowanie za udział i pomoc w Ogólnopolskiej Akcji ,,Szlachetna Paczka”. Takie podziękowania otrzymali dyrektorzy 6 placówek oświatowych, w których koordynatorami akcji były nauczycielki: Beata Hrycyk i Izabela Hrycyk. To m.in. ZSMI w Lęborku, ,,Tęczowa Kraina” – zespół placówek, NSP Azymut im. Jacka Pałkiewicza w Mostach i II LO w Lęborku. Setki cudownych serc ❤️ Wsparcie dyrekcji placówek 💥 Zaangażowanie i miesięczna praca💥 Może w przyszłym roku uda się dorównać sile i armii serc ❤️ Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie

Comments are closed.