+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Akcja ,,POCZTÓWKA DO KSIĄŻKI” w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” – Priorytet 3

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Uczennice i uczniowie klas: V i VI , pod kierunkiem Beaty Hrycyk, podjęli się wyzwania. Świetni, dorastający młodzi ludzie – ambitni, kreatywni. Zobaczcie efekty ich pracy!🤩👌 Galeria zdjęć w komentarzach!!!Ważne jest, by postrzegać i propagować czytanie jako przyjemność. Łączenie nauki czy pracy z przyjemnością podnosi jej wydajność, pozytywnie wpływa na efekt końcowy i jego trwałość. Skoro więc czytanie książek rozwija wyobraźnię, bogaci język, uczy abstrakcyjnego myślenia i stymuluje rozwój warto starać się, by było ono dla dzieci przyjemnością. Tę zaś osiąga się, czytając sprawnie lub też czyniąc wyraźne postępy. Postępy stają się silną motywacją do dalszych prób. Ukształtowany w ten sposób model spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież zaprocentuje w ich dorosłym życiu – nawyk czytania nie zniknie, a wręcz przeciwnie – zostanie przekazany innym.

Comments are closed.