+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Wspólne nocowanie w szkole klasa VI rozpoczęła od wygłupów makijażowych. Były wróżby online a także w wersji papierowej z których każdy mógł się dowiedzieć jaki zawód będzie wykonywał w przyszłości oraz co go czeka za kilka lat 🤭 Bawiliśmy się również w chowanego z klasą IV i VII co pozwoliło nam się jeszcze bardziej zintegrować. Ponadto graliśmy w pytanie czy wyzwanie, ciuciubabkę, karaoke oraz twistera. W przerwie między zabawami zajadaliśmy się pizzą oraz kolorowymi żelkami 😉. Na sam koniec włączyliśmy film, który wspólnie oglądaliśmy leżąc na swoich materacach. Piątkowa noc w naszej szkole była przepełniona wrażeniami i dobrą zabawą. Z pewnością wszyscy zapamiętamy ją na długo 😘

Comments are closed.