+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

„Bezpieczna droga do szkoły” – spotkanie z policjantem

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Dziś uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z panią młodszą aspirant Martą Bąciaszek z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. Poruszaliśmy temat bezpiecznej drogi do i ze szkoły. Padały pytania o zachowania pieszych, jazdę na rowerze i hulajnodze czy używanie telefonu podczas przechodzenia przez jezdnię. Bogatsi o tę wiedzę będzie odpowiedzialnymi i uważanymi uczestnikami ruchu. A na pewno BEZPIECZNIEJSZYMI😊. Pani Marcie dziękujemy za spotkanie i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie naszym gościem.

Comments are closed.