+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

„Bezpieczne wakacje” – spotkanie online z policjantem

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Zbliżają się wakacje, dlatego naszą wirtualną szkołę odwiedziły panie policjantki i pan dzielnicowy, aby przypomnieć uczniom zasady bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku. Spotkanie online, odbyło się przy użyciu platformy TEAMS. Wszyscy utrwalili sobie przede wszystkim zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych; jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców; jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie wakacji. Dodatkowo dzieci mogły zadać pytania naszym gościom i uzyskać wyczerpujące odpowiedzi.

Comments are closed.