+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

W dniach 20 – 22.05 klasa V wybrała się na biwak do Runowa, gościł nas PAŁAC POD BOCIANIM GNIAZDEM.

To były świetnie spędzone trzy dni. Budowaliśmy szałasy, spacerowaliśmy po lasach, wybraliśmy się na paintball, wspinaliśmy się na ściankę wspinaczkową, przechodziliśmy po linie nad rzeką, zorganizowano nam wieczór filmowy, odwiedziliśmy stajnie i spędziliśmy mnóstwo czasu razem grając w gry – a to tylko część naszych atrakcji. To był czas świetnej integracji i poznawania przyrody dookoła nas. Ta wycieczka zdecydowanie zostanie dłuuuugo w naszych wspomnieniach.

Przedstawiamy krótki filmik z naszej wyprawy 🙂 https://www.facebook.com/AZYMUTMosty/videos/789974829904250?locale=pl_PL

Comments are closed.