+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

W czwartek, 26.10.2023 r. Samorząd Uczniowski we współpracy ze Szkolnym Kołem Wolontariatu postanowił zaprosić uczniów klas IV – VIII na zabawę przy dźwiękach muzyki lat 80-tych. Uczniowie zadbali o odpowiedni klimat – były kolorowe światła, kula dyskotekowa, mnóstwo dekoracji, zabawy i liczne przekąski.
Z głośników popłynęły największe przeboje tamtych czasów. Wielu uczniów, odpowiadając na zaproszenie, ubrało się zgodnie z ówczesną modą. Na imprezie królowały dzwony, afro, stroje hippisów. Było kolorowo i rozmaicie! Wszyscy świetnie bawili się na parkiecie. Bardzo dziękujemy rodzicom i nauczycielom, którzy pomogli w przygotowaniach i sprawowali opiekę podczas zabawy. Mamy nadzieję, że dyskoteka się podobała. 🥰😍🥰

Comments are closed.