+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Dzień Bezpiecznego Internetu – zajęcia świetlicowe

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Dnia 7 lutego 2023 roku obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Ma on na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego i świadomego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz promowanie pozytywnego korzystania z sieci.

W naszej szkole również pamiętamy o tym dniu, mając świadomość, że dzieci i młodzież coraz częściej i dłużej są odbiorcami treści zawartych w Internecie. Ważne jest, by korzystały z nich mądrze i świadomie. By Internet stał się miejscem pozyskiwania nowych, interesujących wiadomości oraz pomagał pozytywnie rozwijać swoje pasje.

Comments are closed.