+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Dzień Dziecka w kl. 4-8

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Za nami cudowny dzień pełen zabawy, śmiechu, radości i ruchu. Obchodziliśmy Dzień Dziecka na sportowo. Rywalizacja przebiegała w pięciu punktowanych dyscyplinach. Oto jak wyglądała klasyfikacja końcowa:

  1. Miejsce- kl.4
  2. Miejsce- kl.7
  3. Miejsce- kl.6
  4. Miejsce- kl.8
    Nagrodą dla klasy był flaming wypełniony słodyczami po sam dziób 🦩🍬 Wodna bitwa była niesamowita. Balony z wodą oraz wąż ogrodowy poszły w ruch. Rada Rodziców ufundowała wszystkim lody, za które bardzo dziękujemy ❤️. Ten wyjątkowy dzień zakończyliśmy spektakularnie i bardzo kolorowo🧡💛💚🩵💜💙❤️ Dziękujemy Pani dyrektor za tą atrakcję – to było MEGA SUPER!!! To był najlepszy Dzień Dziecka Ever🎉🥳
Comments are closed.