+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole, to dzień pełen radości, sympatii i niespodzianek. Jedną z nich niewątpliwie było przedstawienie artystyczne, przygotowane przez uczniów kl. I-VIII pod czujną opieką pani Agnieszki Olszewskiej. Była to starannie i barwnie przygotowana uroczystość – występy taneczne, śpiewy ze specjalnie ułożonymi na tę okazję słowami piosenki czy skecz pt. ” Dzień z życia szkoły”, który rozbawił wszystkich do łez. Nie zabrakło też życzeń od uczniów, pani Dyrektor, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego. Dodatkowo, ku ździwieniu wszystkich, Samorząd Uczniowski wręczył puchar „Belfra roku 2022/23”, który otrzymała pani Monika Okuniewska. Gratulujemy! Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak wyjątkowy dzień.

Comments are closed.