+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Dzisiaj Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Dzisiaj Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego 🧘‍♀️🧘‍♂️ nasza placówka przystępuje do programu „Młode głowy”, który powstał z inicjatywy Martyny Wojciechowskiej i fundacji UNAWEZA. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami raportu z badania dotyczącego zdrowia psychicznego, poczucia własnej wartości i sprawczości wśród młodych ludzi ➡https://mlodeglowy.pl/…/MLODE-GLOWY.-Otwarcie-o-zdrowiu… P.S. Dziękujemy uczennicom z klasy 8 za przygotowanie wspaniałej gazetki 🥰🤜🤛

Comments are closed.