+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Eko szkoła – podczas zajęć z techniki

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Domki dla jeży w wykonaniu klasy 5 i 6 podczas zajęć z techniki 🔨🔧📏Już niedługo, gdy temperatura spadnie poniżej 9st. C, te małe ssaki zapadną w sen zimowy. W ramach projektu #EkoSzkoła nasi uczniowie wykonali bezpieczne i przytulne schronienie dla jeży. Przykryte liśćmi i gałęziami, zostaną ustawione w głębi naszych ogrodów, w miejscu, w którym nikt nie będzie im przeszkadzał. Mamy nadzieję, że jeże docenią nasz wysiłek i zamieszkają nasze domki🏚🌳🍂🍁https://www.facebook.com/EkoSzkola/

Comments are closed.