+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

🌳🌳🌳 Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy uczniów klasy II oraz III Technikum Logistycznego Oddziału Przygotowania Wojskowego Powiatowego Centrum Edukacji w Lęborku biorący udział w Olimpiadzie „Zwolnieni z teorii”, którzy zaprezentowali naszym uczniom klas 4-8 założenia projektu. Realizują projekt społeczny o tematyce „Ekologia i natura” zachęcający do dbania o nasze środowisko naturalne. Projekt nosi nazwę ,,Plastic Zer0 Waste”, którego celem jest uświadomienie społeczeństwa o tym, jak plastik wpływa na ludzi, zwierzęta oraz na środowisko naturalne, w którym żyjemy. Przedstawiają jak segregować i przetwarzać tworzywa sztuczne oraz jakie ich zamienniki można stosować.

Serdecznie dziękujemy za interesującą prelekcję!

Zapraszamy wszystkich do oddania like na wskazanych profilach:
Tik Tok, IG, FB – Plastic Zer0 Waste
Członkowie zespołu:
Aleksandra Migel
Oliwia Koral
Wiktoria Kozłowska
Tomasz Kuczkowski
Oliwier Sieradzki
.
Opiekun projektu;
Irena Małachowicz

Comments are closed.