+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Europejski Dzień Śniadania

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Europejski Dzień Śniadania w Naszej Szkole – Sukces!

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele,
chcielibyśmy podzielić się z Wami fantastyczną wiadomością związaną z naszą dzisiejszą akcją z okazji Europejskiego Dnia Śniadania. Dzięki Waszej hojności i wsparciu udało nam się zebrać imponującą kwotę 410 złotych!
Podczas akcji sprzedawaliśmy pyszne tosty i kanapki w cenie 5 złotych, a cały dochód zostanie przeznaczony na zakup nowego sprzętu sportowego, z którego nasi uczniowie będą mogli korzystać podczas przerw międzylekcyjnych.
Dziękujemy jeszcze raz i bądźcie z nami na bieżąco, ponieważ czekają nas kolejne ekscytujące wydarzenia!

Comments are closed.