Mamy defibrylator AED 💚💚💚 Kochani, to dla nas WIELKI DZIEŃ! Od pomysłu do czynu! Dzięki wspaniałej inicjatywie pani Dyrektor oraz Rodziców, niemożliwe stało się możliwe💪💪💪 Jesteśmy mega dumni i szczęśliwi ❤️💚❤️ Dzisiaj na zewnętrznej części budynku naszej szkoły, został zainstalowany defiblyrator AED, który zapewni bezpieczeństwo w szkole Azymut Mosty Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jacka Pałkiewicza i przedszkolu Michałkowo – Niepubliczne Przedszkole w Mostach, a także w Mostach i okolicy. Serdecznie dziękujemy TotalMedica, dzięki którym nasi uczniowie, przedszkolaki, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy naszej szkoły zostali przeszkoleni z pierwszej pomocy z użyciem defibrylatora.
Nie ma rzeczy niemożliwych, szczególnie przy wsparciu tak wspaniałych rodziców, z którymi mamy okazję na co dzień współpracować. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w realizacji tego projektu 👏👏👏 Bezpieczeństwo przede wszystkim ⛑️🆘