+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Finał szlachetnej paczki

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Wielkie, wielkie podziękowania ♥️♥️♥️ dla całej społeczności szkolnej za hojność jaką okazaliście włączając się w akcję Szlachetna Paczka. Akcję koordynował szkolny wolontariat, któremu również serdecznie dziękujemy za zorganizowanie akcji w naszej szkole.

Kochani dzięki Wam, w tzw. weekend cudów, radość zagościła w domu pani Agnieszki i jej dzieci. Poniżej relacja sztabu szlachetnej paczki.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Dzień wręczenia paczek był pełen emocji. Kiedy zadzwoniłam do Pani Agnieszki z informacją, że jedziemy z paczkami w tle usłyszałam Majkę, która krzyczała z radości. W momencie kiedy przyszliśmy z pierwszymi paczkami zostałam z rodziną a przedstawiciele darczyńcy poszli po kolejne paczki. Pani Agnieszka powiedziała mi, że towarzyszą jej ogromne emocje i nie mogła spać. Maja nie mogła doczekać się rozpakowania paczek. Po wniesieniu wszystkich paczek Maja razem z mamą ruszyły do rozpakowywania prezentów. Pani Agnieszka była zaskoczona ilością oraz zawartością paczek. Maja szukała wśród paczek swojego wymarzonego prezentu – hulajnogi. Pani Monika pomogła dziewczynce w odnalezieniu odpowiedniego prezentu. Radość była ogromna, a zaskoczeniem był kask, który był kolorystycznie dopasowany do hulajnogi. Maja po złożeniu hulajnogi poszła na korytarz i jeździła z wielkim uśmiechem. Zaczęła pukać do sąsiadów, żeby pokazać swój prezent. Najmłodszy syn – Wiktor otrzymał zabawkę interaktywną z którą nie chciał się rozstać, chodził po mieszkaniu i zaczepiał uczennice oraz Panią Jolę, żeby się z nim pobawiły. Patryk był zaskoczony bonem do sklepu Euro RTV AGD. Pani Agnieszka była bardzo zaskoczona, uśmiech nie schodził jej z twarzy. Pani Monika ze Szkoły Podstawowej Azymut pomagała w rozpakowywaniu prezentów. Towarzyszyły temu wielkie emocje oraz dużo śmiechu. W pewnym momencie Pani Agnieszka pękła i poleciały łzy szczęścia. Wszyscy dookoła się wzruszyli. Na zakończenie spotkania Pani Agnieszka ze łzami w oczach przytuliła każdą osobę i dziękowała za prezenty.

Po kilku godzinach zadzwoniłam do Pani Agnieszki z zapytaniem o odczucia po wizycie darczyńcy. Emocje nadal były ogromne. Maja cały czas jeździła na hulajnodze a Kuba pobiegł do sklepu zrealizować bon. Pani Agnieszka była wzruszona i dziękowała za prezenty.

Słowo od Rodziny

Bardzo dziękujemy, aż brak mi słów. Wszystko jest takie piękne, moje dzieci nigdy nie otrzymały takich prezentów. Dzięki pomocy od Państwa nie muszę się martwić o zakupy. Jeszcze raz za wszystko dziękuję.

Słowo od Wolontariusza

Serdecznie dziękuję za przekazaną pomoc rodzinie, którą się opiekowała. Jestem pod ogromnym wrażeniem

zaangażowania całej szkoły w przygotowanie paczek. Upominki dla każdego członka rodziny były przemyślane, sprawiły im ogromną radość. W swoim imieniu ogromnie dziękuję za wspaniałą, konstruktywną współpracę. Dziękuję za przygotowanie celowanej pomocy rodzinie. To ogromny zaszczyt móc pośredniczyć między Państwem a potrzebującą rodziną i widzieć szczęście w ich oczach. Dzięki Wam odzyskuję wiarę w ludzi. Życzę wszystkim wolontariuszom aby na swojej drodze spotkali takich darczyńców jak Szkoła Podstawowa Azymut w Mostach. Życzę Państwu wesołych, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiamy

Wolontariusze Szlachetnej Paczki

DOBRO WRACA

To wszystko wydarzyło się dzięki Tobie i Twojemu zaangażowaniu w Szlachetną Paczkę. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie, będzie tylko mniej.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół Szlachetnej Paczki

Comments are closed.