+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Zakończenie roku szkolnego, to upragniony przez wszystkich uczniów dzień. Odbyły się dwa apele – dla uczniów kl. I – III oraz dla uczniów V – VII. Po części artystycznej pani Dyrektor wręczyła wszystkim uczniom świadectwa i nagrody na forum szkoły. W naszej szkole każdy uczeń otrzymuje nagrodę za całoroczny wysiłek, włożony w podnoszenie swoich kompetencji. Po uroczystym apelu, uczniowie udali się jeszcze na przedwakacyjne spotkanie z wychowawcami klas.

Comments are closed.