+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Góra grosz – podsumowanie

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Dzisiaj Pani Dyrektor podsumowała akcję „Góra grosza”. Społeczność szkolna z zaangażowaniem wzięła udział w zbiórce. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc psychologiczną i rzeczową dla dzieci, które jej potrzebują i tych które nie wychowują się w swojej rodzinie. Najwiecej monet zebrała klasa III i IV, która otrzymała specjalnie przygotowane vouchery. Dziękujemy za wsparcie 🤩🤗

Comments are closed.