+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Choć koniec roku tuż tuż, my nie próżnujemy. Gościliśmy wczoraj wolontariuszy z Maroka i Turcji. Opowiedzieli nam o swoich krajach i wolontariacie. Mogliśmy posłuchać i porozmawiać w j.angielskim, a nawet zaśpiewaliśmy piosenkę po arabsku🤣😉 Dziękujemy za to spotkanie. Wasza energia była niesamowita. Dziękujemy Stowarzyszeniu EDUQ Z Lęborka za umożliwienie nam tego spotkania.

Comments are closed.