+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

„Gra o konstytucję”

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

W związku ze zbliżającą się kolejną rocznicą Uchwalenia Konstytucji 3 maja uczniowie klas 4-8 wzięli udział w grze terenowej pt. „Gra o konstytucję”. Zadaniem uczniów było wykonanie misji, której głównym celem było uratowanie Rzeczpospolitej oraz troska o jej wielkie dobro. Wszyscy uczniowie bardzo mocno zaangażowali się w pracę na lekcji historii i wykonali znakomicie powierzone im zadania. Pamięć o ważnej rocznicy została zachowana a nowe wiadomości utrwalone.

Comments are closed.