+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Karta rowerowa – egzamin praktyczny.

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

We wtorek 15.06 grupa uczniów z klas IV, V, VI po pozytywnie zdanym egzaminie teoretycznym na kartę rowerową podeszła do drugiej części – egzaminu praktycznego.W tym celu udaliśmy się do miasteczka ruchu drogowego, które znajduje się na terenie Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. Praktyczną część sprawdzianu przeprowadzali policjanci ruchu drogowego. Pod ich fachowym okiem uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego w praktyce oraz sprawnego manewrowania jednośladem.Wszyscy poradzili sobie z zadaniami doskonale, choć nie obyło się bez stresu. Uczniowie mogli liczyć na wsparcie pani dyrektor Karoliny Skorb-Kustusz oraz nauczycieli p. Tomka Gorgolika i p. Anetty Halas, którzy czuwali nad zdającymi. Po podsumowaniu egzaminu przez policjantów, wszyscy uśmiechnięci i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.Karty rowerowe trafią do wszystkich zdających, świeżo upieczonych rowerzystów jeszcze przed końcem roku szkolnego i pozwolą im na samodzielne poruszanie się po drogach.Bardzo dziękujemy lęborskiej policji za współpracę. Natomiast rodzicom za pomoc w przewozie rowerów na miejsce egzaminu

Comments are closed.