+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Kiermasz świąteczny – akcja charytatywna

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

W czwartek Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole „Michałkowo” w Mostach zorganizowali charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy wspierający akcję Szlachetna Paczka. Pierwszymi zainteresowanymi byli oczywiście uczniowie naszej szkoły. Część oficjalna rozpoczęła się o godz. 16.00. Swoją obecnością zaszczyciły nas nie tylko rodziny naszych podopiecznych, ale również mieszkańcy Mostów. Wspólnie spędzany czas umilała słodka kawiarenka oraz występy artystyczne naszych uczniów, przedszkolaków i zuchów. Grono pedagogiczne oraz podopieczni naszej placówki kierują gorące podziękowania rodzicom, którzy wsparli nas przy zorganizowaniu akcji. Wszystkim przybyłym składamy serdeczne podziękowania za wspólne tworzenie szlachetnych serc.

Comments are closed.