+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Kim będę, gdy dorosnę?

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Dziś wraz z uczniami kl.4 rozmawialiśmy o przyszłości. Kim będę, gdy dorosnę? Rolnik, mechanik w muzeum Volkswagena, biznesmen, aktorka mieszkająca na farmie jeżdżąca różowym miniakiem, jeździec wygrywający wyścigi konne, psycholog, architekt, fotograf, reżyser filmowy, ratownik medyczny, właścicielka szkoły akrobatyki i kucharz- takie mają plany. Spisaliśmy to na kartkach, zamknęliśmy w słoiku i zakopaliśmy 🫣 Za 4 lata, gdy czwartaki będą w kl.8, wykopiemy słoik i zobaczymy, czy nasze marzenia i plany bardzo się zmieniły. Czy rodzice czytając ten post domyślają się jaki zawód wybrało ich dziecko😉😊…

Comments are closed.