Komunikat dyrektora Niepublicznej Szkoły Podstawowej AZYMUT im. Jacka Pałkiewicza w Mostach

Szanowni Rodzice!
Przed nami kolejny rok szkolny. Rok szkolny w nowej rzeczywistości…
Każdy z nas zadaje sobie wiele pytań. Jak będzie wyglądała nauka? Zdalnie, stacjonarnie, czy hybrydowo? Na dzień dzisiejszy rozpoczynamy naukę w naszej szkole od 1 września w systemie stacjonarnym. To wielkie wyzwanie organizacyjne dla nas wszystkich. Przykładamy wszelkich starań, aby zapewnić uczniom bezpieczeństwo.
Nowa rzeczywistość zmusza nas do zmiany dotychczas wypracowanych zasad i metod pracy. Zdajemy sobie sprawę z pewnych utrudnień, ale wszelkie decyzje podyktowane są troską o bezpieczeństwo naszych dzieci, pracowników szkoły oraz rodziców.
Wprowadzone zmiany dotyczą organizacji zajęć, przerw międzylekcyjnych czy zasad przychodzenia do szkoły oraz zasad funkcjonowania świetlicy szkolnej czy stołówki. Świetlica szkolna będzie dostępna dla uczniów klas I i II w godz. 12.30 – 16.00, natomiast możliwość korzystania ze stołówki szkolnej będzie od dnia 3 września br.
Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego oraz grafik wejść poszczególnych klas został przesłany do Państwa w osobnym mailu, na dziennik elektroniczny oraz znajduje się na stronie internetowej naszej szkoły. Procedury funkcjonowania naszej szkoły w okresie pandemii także znajdziecie Państwo na stronie naszej szkoły.

Karolina Skorb – Kustusz
Dyrektor NSP AZYMUT