+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

KONKURS PLASTYCZNY „Miejsca, które odwiedził Jacek Pałkiewicz”

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Jacek Pałkiewicz- reporter, podróżnik, trener i twórca survivalu w Europie, odkrywca źródła Amazonki, patron Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Azymut” w Mostach! Odbył i zorganizował ponad 100 wypraw i podróży w różne zakątki świata. Trwa KONKURS PLASTYCZNY „Miejsca, które odwiedził Jacek Pałkiewicz”. Technika: rysunek, plakat, malarstwo, kolaż, inne techniki płaskie; Format: A3Na prace czekamy do 27 maja 2022 r.Serdecznie zapraszamy do udziału!

Previous

Next

Comments are closed.