Konkurs plastyczny pod hasłem: „palkiewicz.com”

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: Zaprojektuj okładkę nowej książki Jacka Pałkiewicza pt.” palkiewicz.com„. Szczegóły znajdziesz w regulaminie: Regulamin konkursu plastycznego pod hasłem: Projekt okładki nowej książki Jacka Pałkiewicza „palkiewicz.com”. Zaprojektuj okładkę nowej książki Jacka Pałkiewicza pt. „palkiewicz.com”. Nie sugeruj się okładką istniejącej już publikacji, stwórz własną wizję, Twoją interpretację treści. Czekamy więc na niebanalne i intrygujące prace. Cele konkursu:– zachęcanie dzieci do czytania książek ,– rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej wśród uczniów szkoły. Zasady uczestnictwa: W konkursie mogą brać udział uczniowie klas 1-6. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie jednej pracy, wykonanej samodzielnie. Projekt musi odbiegać od wyglądu okładek wydanych publikacji oraz zawartych w nich ilustracji. Organizator nie przyjmuje prac zbiorowych. Prace powinny być wyraźnie opisane i zawierać: imię i nazwisko uczestnika, klasę. Zadanie konkursowe: Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu frontowej strony okładki książki „palkiewicz.com”. Uczestnik konkursu nie może naśladować istniejącej publikacji, ma stworzyć własną wizję obwoluty. Forma pracy- format pracy – dowolny- technika dowolna- projekt powinien zawierać tytuł książki, nazwisko autora oraz najważniejszą część – oprawę graficzną nawiązującą do tytułu książki. Termin dostarczania prac: Prace można dostarczać do dnia 13.10.2020 do wychowawców poszczególnych klas. Kryteria oceny prac konkursowych. Przy ocenie prac komisja będzie kierować się następującymi kryteriami:– sposób ujęcia tematu,– oryginalność okładki– walory artystyczne– kompozycja– warsztat pracy– interpretacja własna.

Organizator zastrzega zmianę terminu ogłoszenia wyników i wręczenia nagród.