+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Lekcja nie z tej Ziemi

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Uczniowie kl 5-7 uczestniczyli w ostatnim czasie w zorganizowanej przez Centrum Nauki Kopernik lekcji online. Naszym ekspertem była dr Agata Kołodziejczyk- neurobiolożką z kosmiczną misją, współzałożycielką Spacer Garden i Analog Astronaut Training Center oraz założycielką polskich habitatów do realizacji misji analogowych. Spotkanie dotyczyło zawodów przyszłości i rozwoju misji kosmicznych. Podczas zajęć mielimy okazję poznać symulacje misji kosmicznych, rozwiązywać zadania dla przyszłych astronautów oraz poznać zawody, które będą potrzebne na stacjach na Księżycu czy na Marsie.

Comments are closed.