Miedzynarodowy Dzień Lego

Cóż to był za tydzień!🗓
Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Lego (28 stycznia) zorganizowana została wystawa budowli stworzonych z klocków Lego.
Lego – niepozorne klocki, tworzące w rękach każdego dziecka konstrukcje, rozwijające kreatywność, zdolności matematyczne, orientację przestrzenną, uczące systematyczności, cierpliwości i pokory.
Każdy chętny uczeń👨‍🦱👱‍♀️👨‍🦰 i przedszkolak👧🧒 mógł zaprezentować swój własny, kreatywny wytwór, za który wręczone zostały tematyczne upominki.🏆 Nasza mała galeria cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Zwieńczeniem akcji było spotkanie z samym Dan Obi Kenobi (Pan Daniel Pańczyszyn), który zaprezentował nam część swojej wspaniałej kolekcji Lego Star Wars i opowiedział różne ciekawostki ze świata Lego i Star Wars.