+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Nocka w szkole z zabawą karnawałową w kl. IV

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, która zakończyła się nocowaniem w szkole. Uczniowie IV klasy wspólnie z rodzicami spędzili dzisiejszy wieczór na zabawach i tańcach karnawałowych. Zabawa była przednia, nie brakowało śmiechu, dobrej muzyki i wielu ciekawych konkursów. Bardzo dziękujemy rodzicom za to, że tak wspaniale włączyli się do zabawy. Po skończonym balu rodzice wrócili do domów a dzieci zostały na noc w szkole. Była pizza, dobry film i dużo emocji. 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *