+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

„Pierścień Patrioty” dla Patrona szkoły

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

W nawiązaniu do Święta Niepodległości, Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego wyróżniło mnie „Pierścieniem Patrioty”, za „znaczący wkład w propagowaniu patriotyzmu, polskości i budowanie pozytywnego wizerunku naszej Ojczyzny”.

Uhonorowani nim byli m.in.: Anna Maria Anders, gen. Mieczysław Bieniek, Janusz Onyszkiewicz, Janusz Steinhoff, Aleksander Kwaśniewski, prof. Leszek Żukowski, Janusz Piechociński, Krzysztof Kwiatkowski, prof. Jerzy Buzek.

Comments are closed.