+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Pierwsza pomoc – szkolenie dla nauczycieli

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Cała kadra naszej szkoły odbyła szkolenie skierowane do nauczycieli, pedagogów oraz wszystkich osób które zajmują się pracą z dziećmi. Oprócz podstawowych zagadnień z pierwszej pomocy poznaliśmy zasady udzielenia pomocy dzieciom w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu.
Alarmowanie Służb Ratowniczych, zabezpieczenia miejsca zdarzenia, resuscytacja krążeniowo – oddechowa osób dorosłych i dzieci, użycie AED, czyli automatycznego defibrylatora zewnętrznego- wszystko trenowaliśmy z profesjonalistami.
Panowie Michał i Łukasz – doświadczeni ratownicy medyczni usystematyzowali naszą wiedzę i pokazali wiele przydatnych sposobów na to, aby pomoc, której udzielamy była skuteczna dla poszkodowanego i bezpieczna dla nas samych.
Każdy z nas zakończył kurs zdobyciem certyfikatu.
Bardzo dziękujemy za ten ogrom wiedzy.

Comments are closed.