+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

,, PISAĆ KSIĄŻKI KAŻDY MOŻE”

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Klasa 4 rozpoczęła na j.polskim nowy projekt ,, PISAĆ KSIĄŻKI KAŻDY MOŻE”. Poznaliśmy proces powstawania książki i zawody z tym związane. Dziś naszym gościem była Pani Alicja Paczuła- autorka książeczki,, Laura leć!”. Uczniowie zadawali mnóstwo pytań dotyczących powstania książki. Dziękujemy Pani Alicji za miłą wizytę i prezent , który trafi do szkolnej biblioteki😍📖

Comments are closed.