+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Podsumowanie akcji charytatywnej

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Miło nam ogłosić, iż zbiórka na defibrylator AED zakończyła się sukcesem 💚💚💚 Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, Rodzicom za sprawne zorganizowanie całej akcji charytatywnej. Podziękowania kierujemy również do wszystkich gości, rodziców, dzieci, nauczycieli i pracowników naszej szkoły, którzy towarzyszyli nam w tym ważnym wydarzeniu. Dzięki Waszemu wsparciu w najbliższym czasie nasza społeczność szkolna i okoliczni mieszkańcy zyskają defibrylator AED. Wsparcie naszej akcji dotarło również do nas z Wojskowy Klub HDK PCK ,,Gryf” przy Morskiej Jednostce Rakietowej za co z całego serca dziękujemy.
Podczas wydarzenia każdy mógł zapoznać się z funkcjonowaniem tego sprzętu, dzięki zaangażowaniu pana Rafała Bociana – instruktora Centrum Edukacji Ratowniczej przy OSP w Lęborku, któremu również serdecznie dziękujemy. Słowa nie opiszą naszej wdzięczności, że wspólnie zrobiliśmy tak wiele. Dziękujemy!

Comments are closed.