Pomaganie nie jest trudne!

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

„Sta­raj­cie się zos­ta­wić ten świat choć trochę lep­szym, niż go zas­ta­liście.”  Robert Baden-Powell
W ostatnim tygodniu druhna Agata Raguza przekazała żonkile dla Fundacji Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego w Lęborku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej akcji! Rodzicom, lokalnym mieszkańcom, pracownikom Niepublicznego Przedszkola „Michałkowo” oraz uczniom z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mostach. Razem przekazaliśmy 369 żonkili!

Comments are closed.