+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. D艂uga 42A

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

馃尦鈽橈笍馃尶 Edukacja ekologiczna – wa偶na sprawa. W ostatnim czasie w naszej szkole z inicjatywy uczennic z klasy si贸dmej, prowadzona by艂a akcja dotycz膮ca segregacji 艣mieci馃棏锔 Dziewczyny przypomina艂y o w艂a艣ciwej selekcji 艣mieci i dostarcza艂y nam r贸偶norodne ciekawostki na ten temat. Takie dzia艂ania promuj膮ce ochron臋 艣rodowiska oraz poszerzaj膮ce nasz膮 艣wiadomo艣膰 ekologiczn膮, po to, by 偶y膰 w zgodzie z natur膮 s膮 bardzo cenn膮 i wa偶n膮 lekcj膮 馃尦. Dziewczyny serdecznie dzi臋kujemy!!!
Pami臋tajmy, 偶e ka偶dy z nas jest mieszka艅cem Ziemi i ka偶dy z nas powinien dba膰 o jej dobro!

Comments are closed.