+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Robotyka z Jackiem Pałkiewiczem

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Wiedza klas I-III o patronie szkoły wzorowa 🤩 W związku z tym zadanie specjalne…wymyśl i skonstruuj przedmiot, narzędzie lub pojazd, który byłby pomocny Jackowi Pałkiewiczowi w podróżach. Wszyscy z zapałem rozpoczęli realizację zadania i sprawiło to wszystkim mnóstwo frajdy 😎 Dominowały pojazdy terenowe, kampery zwyczajne i wyczynowe, latające krzesła i motory. Były także chwytaki przedmiotów i inne fantastyczne przedmioty, których sposób użytkowania i przeznaczenie trzeba jeszcze obmyślić 😁

Comments are closed.