+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

W poniedziałek 2 września w naszej szkole, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Z tej okazji w sali gimnastycznej odbył się apel. Swoją niezapomnianą chwilę mieli uczniowie klas pierwszych, którzy zostali przyjęci w poczet naszych uczniów. Pasowania dokonała pani dyrektor Karolina Skorb-Kustusz. Na dobry początek, pierwszoklasiści wspólnie z wychowawcą panią Eweliną Gaca, wypili „napój mądrości”. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów i zadowolenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *