+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

„Śladami Jacka Pałkiewicza- praca z mapą” – geografia w praktyce.

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com


Praktyczne wykorzystanie map mieli dziś okazję poznać uczniowie kl V. Nawiązując do podróży naszego patrona podążaliśmy do źródeł Amazonki, przemierzyliśmy Atlantyk i pokonaliśmy drogę z domu podróżnika we Włoszech do Warszawy. Fantastyczna zabawa przepleciona przeliczaniem skali i obliczaniem odległości jakie pokonał podróżnik. Mapy fizyczne świata, Ameryki Południowej i Europy pozwoliły uczniom „palcem po mapie ” podróżować po różnych formach ukształtowania terenu.
Kto wie może po dzisiejszych zajęciach wśród naszych uczniów zrodzi się pasja do odkrywania świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *