Dziś mieliśmy okazję wyruszyć w niezwykłą podróż w ramach historii i kultury Kaszubów! 🌿🚂Nasza wycieczka zaczęła się od Muzeum Akordeonów w Kościerzynie, gdzie poznaliśmy bogatą tradycję muzyczną regionu. 🎶. Każdy z nas miał szansę poczuć dźwięki, które od pokoleń towarzyszą Kaszubom!Następnie odwiedziliśmy Muzeum Kolejnictwa, gdzie zgłębiliśmy historię kolei w Polsce. Imponujące lokomotywy, zabytkowe wagony i ciekawe eksponaty przeniosły nas w czasy, kiedy kolej była głównym środkiem transportu. Czuć było pasję, z jaką rozwijała się ta dziedzina przemysłu na Kaszubach 🚂✨.To była nie tylko edukacyjna podróż, ale też piękne przypomnienie, jak ważna jest dbałość o nasze korzenie.