+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Świąteczna paczka dla Seniora

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Okres Bożego Narodzenia to szczególny czas spędzony w gronie rodziny i przyjaciół. Czas, w którym dzielimy się opłatkiem, składając sobie najserdeczniejsze życzenia. Czas, kiedy wspólnie zasiadamy do stołu, śpiewamy kolędy i obdarowujemy się prezentami. Niestety, są też osoby, które spędzają go samotnie. W tym roku w Niepublicznej Szkole Podstawowej AZYMUT im. Jacka Pałkiewicza w Mostach uczniowie klasy V wraz z nauczycielami i rodzicami zorganizowali akcję „Świąteczna paczka dla Seniora”. Osobą, której w tym roku pomogliśmy jest 81-letni pan Józef z Lęborka. Nasz Senior jest osobą samotną, mieszkającą w skromnych warunkach. Pomimo swojej ciężkiej sytuacji nigdy nie narzekał i nie prosił o pomoc. Dzięki zaangażowaniu uczniów i rodziców udało nam się zebrać mnóstwo artykułów spożywczych, środków czystości, artykułów do higieny osobistej, które odciążą budżet naszego Seniora. Ale święta to nie tylko uczta przy suto zastawionym stole, ale również życzenia płynące z głębi serca. Pragniemy podziękować wszystkim uczniom Naszej Szkoły za przepiękne, własnoręcznie przygotowanie kartki ze świątecznymi życzeniami dla pana Józefa. Pan Józef rozpakowując prezenty, przeglądając kartki, ze łzami w oczach przyznał, że chociaż ma już 81 lat, to dzięki Wam w tym roku ma prawdziwe Święta. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą akcję, bo sprawiliście, że będą to najcudowniejsze Święta nie tylko dla pana Józefa, ale i dla nas. Pamiętajcie kochani, dobro wraca. Czasami potrzeba tak niewiele, aby odmienić los drugiej osoby.

Comments are closed.