+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Światowy Dzień Autyzmu

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Jak co roku świętujemy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. W tym dniu towarzyszyły nam niebieskie balony i rozmowy na temat autyzmu. Dzięki uczniom, którzy przygotowali okolicznościową gazetkę o tematyce autyzmu, mogliśmy zapoznać się z tematem. Dodatkowo przeprowadzone zostały lekcje, zwiększające świadomość o autyzmie. Na korytarzu stanął pojemnik na nakrętki dla naszego Stowarzyszenia. Ruszyła zbiórka!

Uczniowie brali również udział w konkursie pt.: „Autyzm: wiem, rozumiem, pomagam” – Eryk Marucha zdobył w kategorii klas I-III pierwsze miejsce. Gratulujemy.

Comments are closed.