+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Światowy Dzień Kota

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Jak co roku 17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota, który ma na celu podkreślić znaczenie naszych małych przyjaciół w życiu człowieka. Kot to zwierzę dostojne, eleganckie, trochę tajemnicze i często zabawne. Wiele dzieci ma w domu koty i każde z nich mogłoby opowiedzieć o swoim małym pupilu. Dzisiaj rozmawialiśmy o rasach kotów, bajkach w których występują te zwierzątka itp. Wspólnie wykonaliśmy rebusy, zagadki oraz prace plastyczne związane z naszymi pupilami.

Comments are closed.