+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Światowy Dzień Uśmiechu🙃🙂😀😌☺️😊😜

W roku 2023 Światowy Dzień Uśmiechu przypadał na 6 października (piątek). W naszej szkole obchodziliśmy to wspaniałe święto z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Każdy uczeń został w ten dzień obdarowany czekoladką w kształcie śmiesznej emotki, a dodatkowo dzieci wzbogaciły swój strój śmiesznym elementem jakim był kreatywnie ozdobiony plecak🎒🎒🎒

Comments are closed.