+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Świetliki – Dzień Kobiet

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

🌷💅✨ Dzień Kobiet w naszej świetlicy szkolnej przeszedł do historii jako festiwal uśmiechu i kreatywności! Dziewczynki dzisiaj świętowały w wyjątkowy sposób – każda z nich została uhonorowana certyfikatem „Cool Dziewczyny”, co na pewno dodało skrzydeł i pewności siebie naszym młodym damom. 💪

Ale to nie koniec niespodzianek! Wszystkie otrzymały także urocze bransoletki, które teraz błyszczą na nadgarstkach równie jasno jak ich uśmiechy. 💖

A wisienką na torcie była zabawa w stylizację paznokci – nasze artystki w akcji! Każdy paznokieć to małe dzieło sztuki, odzwierciedlające osobowość i kreatywność naszych uczennic. Rysunki na paznokciach to prawdziwe arcydzieła – od zwierzątek po abstrakcyjne wzory, każda stylizacja była wyjątkowa.

Comments are closed.