+48 666 970 439

sekretariat@szkola-mosty.pl

84-353 Mosty, ul. Długa 42A

Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Latest Posts
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789
  • email@example.com

Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej 💐🌹🌺 Ten dzień dla całej społeczności szkolnej był pełen radości, życzeń, wzruszeń i niespodzianek. Życzenia płynęły z ust pani Dyrektor, przedstawicieli Rady Rodziców, naszych uczniów i rodziców. Jedną z niespodzianek były wyjątkowe nagrody: 🏅Nagrodę Pani Dyrektor otrzymała pani Agnieszka Olszewska – najlepsza ciocia w szkole oraz 🏅nagrodę Samorządu Uczniowskiego „Super Belfer”, którą otrzymała pani Monika Nadolna – nasza najlepsza pani pedagog. Występ uczniów klas I-III w przedstawieniu pt.:” Wesołe Radio Fm” 🎶🎻🎤sprawił, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wspólnie z nami świętowali ten wyjątkowy dzień.

Comments are closed.